Fotografnachrzciny

Chrzest dziecka to pierwsza ważna uroczystość w jego życiu. Jeśli pragniesz uwiecznić ją na pięknie wykonanych zdjęciach, warto skorzystać z usług profesjonalisty. Nasze studio zapewni Ci obecność doświadczonego fotografa na chrzcinach w Pruszkowie, Nadarzynie, Milanówku, Piastowie i w innych miejscowościach województwa mazowieckiego. Na kadrach zdjęć uchwycimy wszystkie istotne momenty ceremonii, dzięki czemu będziecie mogli często do nich wracać, a pewnego dnia pokażecie je także dziecku.

Sesja studyjna z okazji chrztu w tygodniu od 150 zł

Sesja studyjna z okazji chrztu w niedzielę od 300 zł

Fotograf na chrzcinach w kościele

Posiadamy pozwolenie na fotografowanie w Obiektach Sakralnych wydane przez Archidiecezję Warszawską, więc nasz fotograf na chrzciny może wykonywać zdjęcia w kościołach w Pruszkowie i w całym województwie. Sfotografujemy pierwszy sakrament Waszego dziecka, a na zdjęciach uwzględnimy także Waszą rodzinę i zaproszonych gości. Zadbamy o atrakcyjny klimat fotografii, zachowując naturalność oraz całą doniosłość tego wydarzenia.

Gwarancja dyskrecji i poszanowania prywatności

Rozumiemy znaczenie tej chwili, dlatego gwarantujemy, że nasz fotograf z Pruszkowa na chrzcinach będzie działał niezwykle dyskretnie. Dołożymy starań, by cała rodzina mogła skupić się na bohaterze tego wyjątkowego dnia. Zapewnimy Wam maksimum prywatności, dostosowując się do uprzednich ustaleń. Uwiecznimy sceny, na których najbardziej Wam zależy, a do Waszych rąk oddamy fotografie ze chrztu po profesjonalnej obróbce. Idealnie nadadzą się do rodzinnego albumu i sprawdzą się jako wzruszająca pamiątka dla bliskich.

Fotograf na chrzciny - sesja studyjna w Pruszkowie

Zdjęcia z chrzcin nie muszą ograniczać się do fotorelacji z samej uroczystości! Wynajmując fotografa na chrzciny, możecie skorzystać z sesji w naszym studiu w Pruszkowie. Aranżowane ujęcia wspaniale uzupełnią sesję kościelną. Dla ciekawszego efektu maluch może pozować z własnymi zabawkami lub z akcesoriami, którymi dysponuje nasze studio. Całość zapakujemy w atrakcyją foto książkę. Możecie też zaplanować sesję rodzinną - zadbamy, by nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze, bezstresowej dla Was i Waszego brzdąca.