Fotografiadziecięca

Nasze studio w Pruszkowie zajmuje się szeroko pojętą fotografią dziecięcą. Pomożemy Ci uwiecznić ulotne chwile niemowlęctwa Twojego malucha na pięknie wykonanych zdjęciach. Organizujemy także profesjonalne sesje roczkowe i inne, zgodne z koncepcją Klientów. Serdecznie ugościmy Was w naszej siedzibie, lecz jesteśmy również w stanie dojechać do Klienta. To dogodne rozwiązanie dla tych małych dzieci, które najlepiej czują się we własnym domu, gdzie mogą pozować bez stresu związanego ze zmianą otoczenia.

Sesja dziecięca w tygodniu od 100 zł

Fotografia dziecięca w Pruszkowie - pomysły na sesje

Nasza oferta nie ogranicza się do zdjęć dziecka w studiu lub domu. Możliwa jest organizacja sesji zdjęciowych w plenerze. Proponujemy również fotografie dziecięce do dokumentów, portretowe oraz w gronie rodziny. Jesteśmy elastyczni i gotowi do wysłuchania Twojej koncepcji. Możliwe jest przenoszenie zdjęć na płótno. Pomożemy stworzyć unikalne pamiątki dla całej rodziny, utrwalając Twoje dziecko na każdym etapie jego życia.

Wysoka jakość naszych fotografii dziecięcych

Nasza firma dba nie tylko o komfortowe warunki sesji, ale też o właściwe parametry zdjęć wykonywanych brzdącom. W pracy uwzględniamy potrzebę korekt, choć jednocześnie ograniczamy retusz zdjęć do minimum tak, by Twoje dziecko wyglądało naturalnie, dokładnie tak, jak chcesz je zapamiętać. Wysoką jakość fotografii dziecięcej zawdzięczamy odpowiednim materiałom, z których korzysta nasze studio w Pruszkowie. Dobrej klasy sprzęt i papier fotograficzny to nasz przepis na zachwycający efekt końcowy!