Opinie klientów

Dzień dobry,
Tutaj Magda (Fabiszewska) Zadolna, miałam wesele dnia 26 czerwca w Jachrance, a ekipa z Pana studia fotograficznego robiła dla nas nagranie video, oraz reportaż ślubny wraz z plenerem. Piszę do Pana, ponieważ bardzo, bardzo serdecznie chciałabym podziękować zarówno Panu jak i wszystkim, którzy pracowali nad naszymi zdjęciami i nagraniem.

Zdjęcia są przepiękne, a my jesteśmy nimi zachwyceni, zostały dopracowane w najmniejszym szczególe i muszę przyznać że przekroczyły nasze oczekiwania. Video jest równie udane, bardzo podoba mi się pomysł tego starego nagrania jak z przed laty. Jestem bardzo szczęśliwa, że mamy tak piękną pamiątkę z tak ważnego dnia jak ten. Musze pochwalić zarówno fotografa jak i kamerzystę, ponieważ obydwaj mieli „na nas” pomysł. Podpowiadali jak się ustawiać i jak pozować, świetnie wszystko zaaranżowali. Jeszcze raz bardzo mocno dziękuję i na pewno będe wszystkim polecać Pana studio. Pozdrawiam.

- Magda Zadolna

 

 

Z definicji zawód fotografa jest dla mnie profesją wybitnego artysty. Jeżeli takiego szukasz to trafiłeś idealnie korzystając z usług Foto Galerii i jej właściciela Andrzeja Wrońskiego. To co robi Pan Andrzej Wroński ze zdjęciami swoich klientów to dar, którego nie da się nauczyć z nim trzeba się urodzić.

Współpracowałem z wieloma studiami, ale dopiero tutaj odnalazłem Profesjonalizm, Jakość, Terminowość i Talent. Jeżeli zależy Ci na pięknym utrwaleniu ważnych chwil w Twoim życiu, wybierz Foto Galerię – Ręczę za Jakość. 

- Łukasz Milewski, obecny i ciągle zadowolony klient.
Profesjonalny, doświadczony fotograf z poczuciem humoru, będący oparciem w chwilach stresu to osoba niezbędna w dniu ślubu :) Bardzo serdecznie polecamy Pana Andrzeja Wrońskiego, który by zrozumieć ludzi, nie musi słyszeć co mówią, bez problemu stwarza atmosferę intymności, która ułatwia pozowanie do zdjęć.

Ogromne wrażenie robi sesja studyjna, z przyjemnością odwracamy wspólnie kolejne kartki albumu, uśmiechając się do siebie i myśląc, że nie ma nic lepszego niż wspomnienia uwiecznione na zdjęciach. Gdy przechodzimy ulicą Kościuszki i Kraszewskiego w Pruszkowie – widzimy nasze zdjęcia, jesteśmy za razem onieśmieleni, dumni i bardzo wzruszeni. Widokiem nas, romantycznych zakochanych, cieszymy się, że w każdej chwili możemy wrócić do tych chwil. Dziękujemy! :) Pozdrawiamy

- Ewa i Marcin Skrzypek