Wywoływanie zdjęć

Pasjonujesz się fotografią i chcesz wywołać swoje prace? Cenisz sobie te melancholijne chwile, gdy możesz wertować strony rodzinnego albumu fotograficznego? A może pragniesz pięknie oprawić zdjęcia, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie? Bez względu na powód, nasze studio oferuje szybkie i profesjonalne wywoływanie zdjęć w Pruszkowie. Przyjmujemy dowolne nośniki pamięci (karty pamięci, pendrive’y, płyty CD, telefony) oraz tradycyjne klisze analogowe.

Zdjęcia w dopasowane do Twoich oczekiwań

W naszym studiu w Pruszkowie oferujemy wywoływanie zdjęć w różnych formatach na papierze matowym lub błyszczącym. Poza trzynastoma standardowymi rozmiarami, możemy wydrukować fotografie także o innej, wybranej przez Klienta wielkości. Wywołujemy negatywy 35 mm w procesie C-41. W razie potrzeby dokonujemy retuszu tak, by Twoje fotografie były możliwie jak najpiękniejsze. Możemy również wykonać zdjęcia na płótnie, co stanowi wspaniały prezent i może być niekonwencjonalną, a zarazem niezwykle emocjonalną i estetyczną pamiątką.

Jakość i trwałość wywołanych zdjęć

Studio w Pruszkowie zajmuje się wywoływaniem zdjęć najwyższej jakości. Korzystamy z wysokogatunkowego papieru fotograficznego, który doskonale przyjmuje farbę drukarską i jest odporny na blaknięcie nawet po upływie wielu lat. Nieważne, czy fotografie będą przechowywane w albumie, czy w ramce na zdjęcie ustawionej w nasłonecznionym salonie lub powieszonej na ścianie w przedpokoju. W każdym przypadku zachowają pierwotną kolorystykę. Idealnie dobrane metody naświetlania odpowiadają natomiast za perfekcyjne odwzorowanie barw, ich odpowiednie nasycenie i dopracowane przejścia tonalne, które gwarantują doskonały efekt końcowy.

Wywoływanie zdjęć w Pruszkowie szybko i tanio

Gwarantując wywoływanie zdjęć wysokiej jakości, dostarczanych na różnych nośnikach pamięci, nie zapomnieliśmy o dopasowaniu oferty do oczekiwań naszych Klientów. Służymy profesjonalnym wsparciem. Jeśli istnieje taka potrzeba, dokonujemy korekty w postaci redukcji czerwonych oczu, kadrowania lub kontrastu zdjęć. Zapewniamy szybkie wykonanie usług i konkurencyjne ceny!

Wywołujemy zdjęcia ze wszystkich nośników: 

  • karty pamięci, płyty CD, pen drivy, telefony,
  • klisze analogowe.

Zdjęcia wywołujemy w formatach standardowych:
9x13,10x15,13x18,15x21,18x24,20x25,21x30,25x38,30x40,40x50,50x70,60x80,80x120,
oraz w każdym innym, dowolnym formacie.